Vítejte v králičí noře!

Alenka otevřela dveře a shledala, že vedou do malé chodbičky, ne prostornější než myší díra. Poklekla a hleděla chodbičkou do nejrozkošnější zahrady, jakou si jen můžete představit.
(Občas tu ale na něčem pracuji, tak to zrovna nemusí fungovat správně..)

×

Strojové předčítání textu

tlačítka menu:umístěte na ně kurzor
text článků:klikněte na text článku


Ukázka ozvučených tlačítek menu:

Ukázka strojového předčítání textu:

(Najedete-li myší na článek, bude text strojově předčítán)

Vážení návštěvníci, rodinní příslušníci

Dle Usnesení Vlády ČR ze dne 12.10.2020 (číslo 1029) je s okamžitou účinností vyhlášen zákaz vycházení našich klientů mimo areál Domova (Domov pro seniory a domov se zvláštním režimem) po dobu trvání nouzového stavu. Nadále platí i zákaz návštěv.

S Vašimi blízkými je možné se spojit přes aplikaci SKYPE. Zde naleznete návod, jak postupovat.

Pro své blízké můžete přinést nákupy - potraviny či hygienické pomůcky, a to v pevných neporušených obalech - nevhodné jsou dorty, chlebíčky apod. Vše bude vydezinfikováno a poté doručeno. Nákupy budete předávat personálu vždy u hlavního vchodu, nesmíte vstupovat do budovy a areálu Domova a přijít do kontaktu s klienty. Prosíme vás, abyste přinesli nákup vždy po telefonické dohodě, v přiměřeném množství a nejlépe v době od 9 do 11 hod. a od 13 do 16 hod. Volejte na telefonní číslo 734-752-113.

V našem zařízení dosud nebyl zjištěn výskyt nákazy Covid – 19, všichni klienti jsou v pořádku. Děláme maximum pro Vaše blízké.

Případné změny a aktualizace sledujte na našich stránkách.

Jiříkov, dne 13. 10. 2020

Mgr. Roman Horn,
ředitel organizace