zpět na úvod zpět na úvod zpět na úvod zpět na úvod

Aktuality

Naši partneři


Evropská unie
Evropský sociální fond
Operační program zaměstnanost
Ústecký krajMěsto JiříkovMěsto RumburkMinisterstvo práce a sociálních věcí ČRAsociace Poskytovatelů Sociálních Služeb České RepublikyHARTMANN – RICO a.s.
výrobce zdravotnických a hygienických výrobkůINTER META Ostrava s.r.o.
výrobce zdravotnických prostředků a oděvů pro zdravotnictví


Aktuality

Náš Domov pomáhá plnit přání
25.6.2019
Náš Domov a jeho zaměstnanci jsou účastni na plnění přání našich klientů.

Napsali o nás:

V rámci projektu Ježíškova vnoučata se pomohlo splnit přání paní Anně, které je 95 let a bydlí 300 kilometrů od místa, kde její tatínek a maminka odpočívají. Na splnění tohohle přání se podíleli tři lidé: Jan Pokorny St, ředitel zpravodajství Český rozhlas, Jana Podzimková z Domova„ Srdce v dlaních“ - sociální služby Jiříkov a její kolegyně Pavlína Hejkalová. Stojí za to si přečíst, jak Jana plnění tohoto přání popsala:
"Při cestě na hřbitov se nám svíralo celé tělo. Obavy byly veliké jak všechny ty zážitky a emoce paní Anna zvládne. Prožitky jsou nepopsatelné. Splnění tohoto přání bylo pro paní Annu velmi důležité. Vše zvládla, měla možnost být na místě posledního odpočinku svých rodičů sama. Během výkonu své profese jsem se nesetkala s emotivnějším zážitkem. Slovy se to nedá popsat. Radostné a zároveň velmi smutné. Nehledejme pro vymýšlení dárků ve svém okolí pro své rodiny, klienty, věci hmotné, mluvme s lidmi, vymýšlejme a hledejme to, co je uspokojí vnitřně.
Ráda bych poděkovala Pavlínce, která celý den dohlížela na paní Aničku, vše pečlivě připravila a úžasné navigovala. Děkuji též sama sobě, že jsem pohotově reagovala a řekla, že když to nejde jinak, zařídíme to a já to odřídím.
Děkuji celému našemu pracovnímu týmu, který na toto přání upozornil. Bez Vás by nic nebylo. Jste skvělý tým!!!
Děkujeme panu Pokornému za jeho ochotu a pomoc, a velké DĚKUJEME celému projektu Ježíškova vnoučata." Mgr. Jana Podzimková, DiS.

My děkujeme Vám všem. Tohle má smysl. ❤️

Martin a tým Ježíškových vnoučat z Českého rozhlasu


Copyright © 2010   |   Domov "Srdce v dlaních" – sociální služby Jiříkov   |   Vyrobilo: Chráněná grafická dílna Slunečnice   |   Udržuje: webmaster@ddfilipov.cz